Апостолівське міжрайонне управління водн

Головна | Реєстрація | Вхід
П`ятниця, 16.11.2018, 09:24
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії каталога
Водокористування [5]
Водні ресурси [1]
Експлуатація меліоративних систем [0]
Наше опитування
Оцініть наш сайт!
Всего ответов: 1023
Головна » Статті » Каталог статей » Водні ресурси

Якість води - наше життя
В Апостолівському районі на виконання Указу Президента України від 03 березня 2008 року № 186/2008 „Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою“ виконуються заходи по поліпшенню довкілля та зменшення негативних наслідків втручання людської діяльності в навколишнє середовище.  
В цьому плані Апостолівське міжрайонне управління водного господарства розробляє та впроваджує заходи щодо очищення від сміття берегів, покращення санітарного стану прибережних захисних смуг річок та інших водних об’єктів та проводить контроль за здійсненням водоохоронних заходів іншими організаціями та установами в зоні своєї діяльності. 
Апостолівським МУВГ починаючи з 10 березня 2008 року розчищено від сміття 1210 метрів прибережних захисних смуг Каховського водосховища, річки Базавлучок та зрошувальних каналів, які є територією наших насосних станцій. Висаджено в ПЗС річок та водойм 60 дерев та 28 кущів. 
Але зусиль одного управління в боротьбі за поліпшення екологічного, водогосподарського та санітарного стану водних об’єктів замало. Проблема створення здорового довкілля стала життєво важливою, глобальною тому потребує консолідації зусиль громадськості.  
При обстежені берегів річок та водойм Апостолівського та Широківського району було виявлено вкрай не задовільне ставлення населення до навколишнього середовища. Причинами несприятливої ситуації, що склалась у сфері поводження з відходами, залишаються низька екологічна свідомість населення; відсутність ефективних систем зберігання, транспортування, утилізації, знешкодження та захоронення відходів; незадовільне фінансове забезпечення заходів щодо поводження з ними.
Ще одним негативним фактором є те, що прибережні захисні смуги навколо річок та інших водойм не винесені в натуру, що є порушенням водного законодавства. Відповідно до Статті 88 Водного кодексу України, прибережні захисні смуги встановлюються по обидва береги річок та навколо водойм уздовж урізу води шириною від 25 до 100 метрів. У визначених водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах створюється обмежений режим господарської діяльності, завдяки якому зберігається водність річок та ставків, водні об’єкти захищаються від забруднення та засмічення.
Перед Україною стоїть важлива стратегічна мета – через чотири роки гідно презентувати нашу країну європейському товариству, тож забезпечення раціонального та екологічно безпечного використання водних ресурсів – невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку держави.
Хочеться зауважити що, нам не вирішити екологічних проблем без виховання у суспільстві екологічної свідомості. З цією метою і проводяться екологічні заходи та святкування, такі як День води, День довкілля, Весняна толока та ін.
Ми повинні пам’ятати, що забруднюючи водойми та річки тим самим погіршуємо якість питної води, вкорочуємо собі життя. Розв’язання проблеми санітарії залежить від кожного з нас. Давайте спільними зусиллями впорядкуємо та збережемо для майбутніх поколінь водні джерела – основу життя.


Категорія: Водні ресурси | Додав: yurall (05.08.2008)
Переглядів: 984 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
 

Праздники Украины

Статистика

Copyright MyCorp © 2018 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz